Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

Flanşlı Kamalı İskele Uygulaması

Anasayfa Flanşlı Kamalı İskele Uygulaması

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog


 
Flanşlı iskeleler, sabit ve sadece düz bir şerit halinde iskele kurulumu yapılabilen hat yerine, çok daha kullanışlı ve kurulum süreci itibariyle daha avantajlı sistemlerdir. 360 derecelik bir alan bünyesinde flanşlı iskele sisteminden yararlanarak, her bir bağlantı noktasında iskele sistemine yön vermek, cephe genelinde tek bir şerit yerine, açılı bir şekilde ilerletmek mümkün oluyor.
 
Flanşlardaki bağlantı noktasının 8 adet olması, açı verilmek istendiği taktirde diğer sistemlerden daha kullanışlı olmasını sağlıyor.
 

Flanşlı İskele Özellikleri

Flanşlı iskele, her bir panel kısmında iki işçinin geniş alanda, verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan yapıya sahiptir. İskele sistemlerinden yararlanmak isteyen her bir müşterimizin telefon numaramız aracılığıyla bize erişme ve hizmet alma olanağı bulunuyor. Elektronik posta adresimizden de hizmet talep edebilir, flanşlı iskele aracılığıyla her panelde açı belirleyebilirsiniz. Açının düzenlenmesi, her katta doğru bir şekilde hazırlandığına emin olunması gereklidir. Aksi taktirde kullanım süreci, 8 flanşın farklı katlarda farklı bir şekilde belirlenmesi nedeniyle olumsuz etkilenecektir.
 
Güvenlikli, korkuluk yer alabilecek şekilde tasarlanmış, galvaniz kaplama yapılabilen, paslanmaz materyal kullanılarak üretilmiş iskele siparişlerinizi bizi arayarak verebilirsiniz. Her bir ürünümüz için TSE onaylı ve TS EN 12810-1 – TS EN 12810-2 – TS EN 12811-1 – TS EN 12811-2TS EN 12811-3 standartlarına uygun bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için, her zaman iki farklı iletişim seçeneğiyle bize ulaşmalarını mümkün hale getiriyoruz. Flanşlı iskelenin 8 adet flanş deliğinin bulunuyor olması sayesinde, her bir panel bünyesinde iskelenin özelliklerine uygun şekilde paneller arasında bağlantı kurulması mümkün oluyor.
 

Flanşlı İskele Sistemleri

Firmamızda özellikle yüksekliğin 12 metreye kadar hiçbir şekilde açı veya uzunluk sorunu olmaksızın kullanılabilecek yapıda olması nedeniyle dikkat çeken sistemlerin başında geliyor. Mobil iskelelerin alt kısmına kilit ve tekerlek mekanizması yerleştirilirken, flanşlı iskelelerde böyle bir durum söz konusu değildir. İskele sistemleri arasında 8 flanşın yer aldığı bir bağlantı bölümünde, üst katlar ve yan kısımlar için bağlantıyı açılı olarak yapma olanağına sahipsiniz.
 
Sabit fakat çok daha yüksek noktalara ulaşılmasını sağlıyor olması nedeniyle popüler, izolasyon ve cephe kaplama, bakım onarım çalışmaları açısından popüler bir sistemdir. Flanşlı iskele siparişlerinizi yükseklik ve genişlik belirleyerek, telefon numarası aracılığıyla veya elektronik posta adresi aracılığıyla verebilirsiniz. Güvenlik ve kullanım problemi yaşamaksızın firmamız aracılığıyla flanşlı iskele kurulmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye’de başkent iskele sistemlerinden her zaman için uygun kiralama ücretleri sayesinde faydalanabilirsiniz.
 

Flanşlı İskele Sistemleri

Gebze Teknik Yüksek Teknolojisi Enstitüsü onaylı olan çalışma süreci sayesinde, güvenlikli ve flanşlı iskele türüne uygun siparişlerin cephe genelini kaplayacak biçimde verilmesi mümkündür. 12 metrelik çelik platform ve iskele yapısıyla, bükülme veya millerden, bağlantı noktalarından ayrılma sorunu olmaksızın hizmet vermekteyiz. İşletmemizle yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişim kurarak, hangi iskele türünü kiralamak istediğinize bağlı olarak, korkuluk bulunan ve flanşlı yapıdaki iskele sistemlerimizde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
 
İskele sistemleri arasında en uygun fiyata sahip olan, kiralama yöntemiyle tüm inşaat faaliyetlerinin ve dış cephe çalışmalarının yapılabileceği, güvenlikli sistemden istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kullanım sürecinin günlük kiralama ücretleri sayesinde avantajlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için firmamızla iletişime geçmeniz, planlamanın ardından adresinize gönderilecek iskele sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.