Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

Güvenlikli İskele Sistemleri

Anasayfa Güvenlikli İskele Sistemleri

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog

 

Güvenli iskele sistemlerinin tersanede, boya badana çalışmalarında, yıkım işlemlerinde, yük taşıma amacıyla iskele ihtiyacı bulunmayan durumlarda değerlendirilmesi mümkün oluyor. Güvenlikli iskele sistemleri sayesinde firmamıza erişebilir, hiçbir problemle karşılaşmaksızın işletmemizden hizmet talep edebilirsiniz.
 
Ülkenin dört bir yanında isteklerin karşılanabileceği şekilde, standartlar doğrultusunda üretilen iskele sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Standartlara uygun şekilde üretim yapılan, özel olarak siparişlerin firmamızın telefon numarası veya mail adresi aranarak verilmesi mümkün olan bir hizmet süreci oluşuyor.
 

Güvenli İskele Sistemi

H tipi ve diğer güvenlikli iskele sistemlerimizde dikey, yatay bağlantı ekipmanlarının hazırlanması ve millerle birlikte sabitleme elemanlarının kullanılması amacıyla plan yapılması gereklidir. Bunun için firmamıza, kurulumdan bir süre önce isteğinizi belirtmeniz, kısa süre içerisinde kuruluma hazır halde tüm malzemelerin teslim edilmesini sağlayacaktır.
 
Diyagonal kullanıma uygun durumdaki malzemelerin de güvenlikli H tipi iskele bünyesinde, çeşitli alanlarda cephe genelindeki çalışmaların yapılabilir olması destekleniyor. Çok amaçlı iskele türünde sadece onarım ve bakım çalışmaları değil, yıkım ve özel olarak duvar örme, boya badana işlemleri için de işçiler için güvenli ortamın oluşmasını sağlıyor.
 
Çerçevelerin tek parça halinde teslim edilmesinin yanı sıra, bağlantı ekipmanları da gereken miktarda hazırlanarak, tek parti halinde şantiyenize getirilecektir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda iskele güvenliği ve kullanım standartları oluşturulabiliyor. Firmamızın telefon numarasına ek olarak, bizimle her zaman için info@ankaraiskelekiralama.com mail adresi aracılığıyla bilgi alabilecek şekilde iletişime geçmeniz mümkündür.
 

Güvenli İskele Sistemleri

Şantiyede özel olarak güvenlikli iskeleden yararlanılmasını sağlayan ve her zaman için yararlanılabilecek yapıya sahip olan sisteme erişilmesi için iletişim hatlarımız aktif durumdadır. Telefon numaramız, e- posta adresimiz aracılığıyla bize ulaşabilir, direkt olarak şantiye bünyesinde 12 metrelik yüksekliğe ulaşan bir sistem aracılığıyla çalışmalardan faydalanılması mümkün oluyor.
 
İşçinin çalışabileceği alanın daralmasına neden olmadan güvenli iskele sistemine erişilebilmektedir. Bu açıdan taleplerin karşılanabileceği bir ürün tipi oluşturulduğu gibi, her zaman güvenli ve kullanışlı sistemler sayesinde 12 metre uzunlukta ve onlarca metre genişlikte iskeleler hazırlanabilmektedir. Platformda sadece bir işçinin bulunabileceği bir genişlik ve ağırlık kapasitesi bulunmuyor. Doğrudan güvenli iskele sistemleri aracılığıyla temizlik çalışmaları, izolasyon veya bakım onarım faaliyetleri için şantiye genelinde iskele sistemlerini değerlendirmek mümkün olacaktır.
 

Kiralık Güvenlikli İskele

Güvenli, aylar boyunca sabit kalabilecek ve kayma veya eğrilme durumuyla karşılaşılmayacak yapıya sahip iskele yapısı bulunuyor. Güvenlikli iskele sistemleri aracılığıyla her zaman için yıkım çalışmalarının ve tersaneler gibi cephe genelinde çalışılması gereken alanlarda kullanıma uygun hale gelmesi mümkün olacaktır. Ülkemizde TS EN 12810-1 – TS EN 12810-2 – TS EN 12811-1 – TS EN 12811-2 TS EN 12811-3 standartlarına bağlı olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet alma olanağı sağlıyoruz.
 
Kurulum ile birlikte söküm faaliyetlerinin de firmamızın desteğiyle kısa sürede sonuçlanmasının ardından, malzemeleri kiraladığınız gün sayısına bağlı olarak ödeme yapabileceksiniz. Güvenlikli iskele sistemleriyle birlikte çalışmalarınızı herhangi bir sorunla karşılaşmadan, galvanizli malzemelerden de faydalanma olanağına sahip olacağınız şekilde sürdürebilirsiniz. Türkiye’de genel standartlar doğrultusunda iskele kurulumunun yapılabilmesi amacıyla firmamız tarafından tüm iskele kurulum faaliyetleri özel olarak gerçekleştirilebiliyor. Her zaman için yeni fiyat ortalamasıyla birlikte şirketle iletişime geçebilir, şantiyede kaç günlük çalışmanızın bulunduğuna bağlı olarak ödeme yapabilirsiniz.