Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

H Tipi Kule İskele Sistemi

Anasayfa H Tipi Kule İskele Sistemi

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog


 
Kule iskele sistemleriyle boya badana yapılabileceği gibi, bakım ve tamirat için de kullanıma uygun bir iskele avantajı elde edilebiliyor. Sistemin mobil bir kullanım süreci bulunmuyor olmasının yanı sıra, dış katmanın ağ ile kaplanması halinde, sadece bakım ve onarım ile temizlik için de tercih edilebiliyor. H tipi kule sistemleri aracılığıyla 12 metreye kadar cephe geneline ulaşılabilir olması sağlanıyor.
 
Dış cephe için H tipi kule iskelede metrekare başına yaklaşık olarak 300 kilogram ağırlığın taşınması mümkün olmaktadır. Yürüme platformlarının kalitesi sayesinde iki işçinin tek bir platformda çalışmasında herhangi bir güvenlik sorunu bulunmuyor.
 

H Tipi Dış Cephe İskelesi

H tipi kule iskele sisteminde standartlara uygun, TSE belgeli üretim sayesinde bu alanda tüm şantiye çalışmalarında özel siparişler için malzeme temini ve teslimatı yapmaktayız. Elektronik posta adresimiz ve telefon numaramız sayesinde her zaman için bizimle iletişime geçebilir, H tipi kule iskele sistemini direkt olarak dış cephe çalışmalarınız için kullanabilirsiniz. Gazaltı kaynak robotlarıyla gerçekleştirilen üretimlerle özel olarak yürüme platformu birinci sınıf malzeme kalitesine ulaşmaktadır.

H Tipi Kule İskele Kiralama

Kiralık kule iskele ihtiyacının karşılanması amacıyla firmamız tüm malzemelerin yüzlerce müşterimiz için uygun hale getirildiği bir ortam oluşmasını sağlamıştır. H tipi kule iskele sistemiyle birlikte kurulum, söküm dahil tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesi amacıyla her zaman için bizden destek alabilirsiniz. Kule iskelenin uzunluğu 12 metreye kadar ulaşabilmektedir. Bu özelliğiyle hem inşaat alanında yeni bina yapım sürecinde cephe çalışmaları için kullanıma uygun oluyor hem de doğrudan yıkım faaliyetlerinde en güvenli ve herhangi bir kurulum sorunu oluşturmayacak iskele tipi olarak tercih edilebiliyor.
 
Başkentte müşterilerimiz için günlük kiralama ücreti için düşük bir ortalamayla + 90 532 647 65 00 telefon numarası üzerinden iskele kiralama işlemlerine imkan tanıyoruz. Düşük fiyatlar, her zaman değerlendirmeye uygun durumda olan H tipi iskele parçaları aracılığıyla, şantiye alanındaki güvenli çalışmalar başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’nin her yerindeki kiralama ücretleri göz önünde bulundurularak, kule iskele sistemlerine ortalamanın altındaki fiyatla erişilmesi mümkün oluyor.
 

H Tipi İskele Sistemleri

Güvenlikli iskele kiralamak isteyenler tarafından özel olarak siparişlerin her bir müşteri tarafından yeni kampanyalarla verilmesi mümkün oluyor. Türkiye’nin her yerinden özel olarak çeşitli iskele türlerini kiralayabilir, özellikle de H tipi iskele ile dış cephe çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. info@ankaraiskelekiralama.com mail adresimize göndereceğiniz mail ile birlikte, iskele sisteminde ihtiyaç duyulan güvenli sistem yapısına, ağ da gererek erişebilir, cephe dışarısına moloz düşmesini ve yoğun bir şekilde toz çıkmasını engellemiş olursunuz.
 
Boya badana işlemleri, tamir ve bakım çalışmaları, duvar örme faaliyetleri için en kullanışlı ve güvenli sistemler arasında H tipi kule iskele sistemi bulunuyor. Cephe boyunca uzanan bir yapıda olabilen yapısı dahi direkt olarak H tipi iskelenin firmamız bünyesinde çok yoğun bir şekilde talep görmesine neden oluyor. İskele sistemlerinin her zaman için kullanıma uygun olmasını sağlayan durumu, sarsılmaz ve kolayca kurulabilir olma durumlarıdır. Aynı zamanda 12 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra H tipi iskele sistemini güvenli platform yapısı sayesinde, işçiye geniş alan ayrılıyor olmasından ötürü her zaman tercih edebilirsiniz.