Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

Kenar Koruma Sistemi

Anasayfa Kenar Koruma Sistemi

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog


 
İnşaat alanlarında güvenli ortamın oluşturulması ve işçi sağlığının tehlikeye atılmaması için özel olarak kenar koruma sistemlerinden yararlanılmaktadır. Firmamız tarafından bu sistemler son derece uygun fiyatlarla, günlük bazda düşük fiyat ortalamasıyla kiralanabiliyor. Siparişlerinizi vermek için yıl boyunca bize ulaşabilir, şantiye alanınıza uygun boyutta dikme ve koruma sisteminin kurulumu için talebinizi iletebilirsiniz.
 
Panelin genel kullanım için üretilmiş olan türünde 250 x 105 cm boyutları bulunmaktadır. Diğer bir boyutlu olan panel türünde ise 125 x 105 cm boyut belirlenmiştir. Siparişlerin özel olarak kenar koruma sistemleri için 112 cm olan dikme ve M10 x 80 mm vida türüne uygun şekilde verilmesi mümkün olacaktır.
 

Kenar Koruma Panelleri

Şantiye alanında oluşabilecek güvenlik risklerinin en aza indirilmesi, yüksekten düşme durumlarının engellenmesi amacıyla kenar koruma sistemlerinden yararlanılması mümkündür. Kenar koruma panelleri için iki farklı uzunluk seçeneğine, 112 cm dikme uzunluğuna, 10 x 20 cm panel tellerinin göz aralığında yer verilmektedir. Kiralayarak tüm sistemin kurulumunun çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilir, özellikle de firmamızın belirlediği uygun fiyatlardan her zaman için faydalanabilirsiniz.
 
Panelin üretim sürecinde tellerine ve malzemelerin paslanmaz çelikten üretilmiş olma durumuna özel olarak dikkat edilmektedir. Bu süreçte kenar koruma panelleri için 6 mm tel kalınlığı belirlenmiştir. Sadece 250 x 105 cm boyutunda olan bir parça malzemenin ağırlığı 15,5 kilogramdır. Panel birleşim noktalarında yer alan dikmeler ise 112 cm uzunluğunda ve 3,5 kilogram ağırlığındadır. Sistemin siparişini verirken, şantiye alanına uygun uzunlukların hesaplanması, topla uzunluğa uygun şekilde satın alma talebinin iletilmesi yeterli olacaktır.
 

Başkent Kenar Koruma Kiralama

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, kenar koruma sistemlerinin kurulumu için özel olarak kenar koruma panellerinin ve vidalarıyla birlikte dikmelerinin teminini çok kısa süre içerisinde sağlayabilirsiniz. info@ankaraiskelekiralama.com mail adresimiz üzerinden siparişlerinizi verebilir, şantiye alanında hangi uzunlukta kenar koruma hattına ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak, kiralamak istediğiniz sistemde bu uzunluğa uygun malzemelere yer verilecektir.
 
Siparişlerinizi firmamıza mail adresinden ulaşarak veya telefon numarası aracılığıyla, aradığınızda da çok kısa süre içerisinde verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde kenar koruma sistemleriyle ilgili talebinize uygun şekilde malzemeler hazırlanacak ve adresinize gönderilecektir.
 

Ankara Kenar Koruma Sistemleri

Kenar koruma panelindeki tellerin göz aralığı 10 x 20 cm boyutlarında belirlendi. 125 x 105 cm panelde de, 250 x 105 cm panelde olduğu gibi göz aralıklarında aynı seviye belirlenmiş durumdadır. Siparişlerinizi vermek için özel olarak firmamızla iletişime geçmeniz, şantiye alanında kurulumun yapılacağı bölgenin boyutunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Kurumun ve söküm işlemleri için de firmamızdan destek alabiliyor olmanız nedeniyle, güvenlik problemi yaşanmaksızın kenar koruma sistemlerinden faydalanma fırsatına sahip olacaksınız.
 
Türkiye’nin dört bir yanında, şantiyelerin güvenlikli hale gelmesini sağlamak amacıyla doğrudan kenar koruma sistemlerinin, koruma dikmelerinin ve özel vidalarının kullanılması gereklidir. Bu noktada müşteri isteklerini karşılayabilmek amacıyla özel olarak iki farklı panel tipiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Elektronik posta hattımızdan veya direkt olarak telefon numaramızdan bize erişebilir, kenar koruma sistemlerinin kurulumu için, ekibimiz tarafından gereken çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Panel sistemleri ve şantiye alanında ihtiyaç duyulan tüm sistemler için firmamız tarafından her zaman uygun fiyatlar belirlenmektedir.