Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

Masa Tipi Kule İskele Sistemi

Anasayfa Masa Tipi Kule İskele Sistemi

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog


 
Masa tipi iskele, dış cephe sistemleri yerine genel olarak köprü, sanayi alanındaki çalışmalar, santral bölgesindeki işlemler için tercih edilmektedir. Ayrıca masa tipi iskele sisteminin en sık görülen kullanım durumu ise şantiye bölgeleri ve inşaatlardır. Hem üst katlara erişilmesini sağlıyor olması nedeniyle son derece kullanışlı hem de yük taşınmasını destekleyen, platform oluşturulmasına imkan tanıyan özellikte olması nedeniyle avantajlıdır.
 
Kurulumunun son derece kolay olmasının yanı sıra, üst kısmında yer alan dört adet ayak sayesinde, panelin bu bölüme yerleştirilmesi ve düz bir platform oluşturulması mümkün olacaktır. Firmamızın güncel iletişim bilgileri aracılığıyla direkt olarak panel çeşitleri için bilgi alabilir, yeni sistemlerin kurulumu için hizmet alabilirsiniz. Bu noktada hizmet talebiniz doğrultusunda özel fiyatlarla kiralama olanağına sahip olacaksınız.
 

Masa Tipi İskele Siparişi

İnşaatınızda ve şantiye alanında kullanmak üzere masa tipi iskele sistemlerine ihtiyacınız bulunacaktır. Bu sistemlerin direkt olarak çok uygun fiyatlardan temin edilebilir olmasının yanı sıra, kiralama yöntemiyle şantiye alanında son derece kaliteli bir sisteme erişebiliyorsunuz. Kiralayacağınız sistemde üst bölgede dört yollu başlık bölümü, platformu yerleştirilmesi ve hem yük taşınması hem de üst katlara erişilmesi için gereklidir. Katlar arasında bağlantıyı kurabilmek, kalıp oluşturabilmek amacıyla sistemi özel olarak değerlendirebilirsiniz.
 
Kiralama ücretinin bir hayli düşük olması, müşterilerin taleplerinin özel olarak günlük kiralama yöntemiyle karşılanmasını sağlıyor. Siparişlerinizi günlük fiyatlar üzerinden verdiğinizde, planlama doğrultusunda şantiye bölgesine, belirlenen boyutlarda hizmet alınabilir olması için hizmet verilecektir.
 

Kiralık Masa Tipi İskele Sistemi

Masa tipi iskele sistemleriyle birlikte müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket edilmesi için ana çerçeve, yan bağlantılar, taşıyıcı borular için 34×2,5 mm çapındaki borulardan yararlanılıyor. Bu sistemde yük taşımak ve işçilerin üst kattaki platformda çalışmasını sağlamak mümkün oluyor. Bağlantı kurulurken alt bölgede ayarlanabilir yapıya sahip olan ayakları ve üst kısımdaki dört yollu başlığı eşit seviyede ayarlamanız yeterli olacaktır.
 
Kiralık iskele türleri arasında şantiyelerde en sık rastlanan, boya badana çalışmalarının yanı sıra direkt olarak şantiyede kalıp oluşturulması için tercih edilen yapıdaki bir masa tipi özelliği bulunmaktadır. Her müşterimiz için özel olarak telefon numaramızdan bize ulaşmaları halinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 

Masa Tipi İskele Sistemleri

Masa tipi iskele sistemleri aracılığıyla direkt olarak sürecin değerlendirilmesi, özel olarak hizmet alınması amacıyla, yük taşınması ve kalıp çalışmalarının gerçekleştirilmesi için hizmet verilebiliyor. Bu noktada müşterilerin talebinin karşılanması için iskele sistemi doğrudan hangi faaliyetin gerçekleştirileceğine bağlı olarak, şantiye alanının boyutuna göre sistemin tüm parçaları temin edilebiliyor. Pimler, yan bağlantılar, ana taşıyıcı için kalın boru çapına sahip olan iskele çeşitleri için siparişlerinizi firmamızla görüşerek verebilirsiniz.
 
İnşaatta kalıp oluşturulması amacıyla doğrudan inşaat bölgesindeki boya badana çalışmaları, yük taşıma isteği doğrultusunda hizmet alınması mümkündür. Günlük kiralama ücretleri son derece düşük olduğu için, aylar boyunca devam eden inşaat sürecinde direkt olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. İşçilerin pim bölgelerini ve yan bağlantıları ekleyerek, güvenli sistemi kurması durumunda, kalıp bölgesinde kuruluma dair herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Hem yük taşımak amacıyla hem de doğrudan geniş bir platform elde edilmesi amacıyla masa tipi iskele sisteminden faydalanılabiliyor.