Kızılcaşar Mahallesi, 1214. Sokak No:11 / İncek Yolu

Mobil İskele Sistemi

Anasayfa Mobil İskele Sistemi

İletişim

KIZILCAŞAR MAHALLESİ, 1214. SOKAK NO:11 / İNCEK YOLU ANKARA

Telefon : 0 532 647 65 00

Email: info@ankaraiskelekiralama.com

Online Katalog


 
Mobil iskele sistemleri, şantiye alanında hareket edilmesi gereken durumlarda kullanılabilecek, sabit bir yapıya sahip olmaması nedeniyle tercih edilen modeldir. Özel olarak müşterilerin taleplerine uygun şekilde boya badana çalışmaları, silo bünyesinde yapılacak çalışmalar, duvar örme gibi çeşitli işlerde kullanıma uygundur. Sistemin kurulumu son derece basit olmasının yanı sıra, siparişlerin verilmesiyle ilgili süreçte özellikle de kaç adet iskele gerekiyorsa, günlük kiralama ücreti üzerinden fiyat belirlenebilmektedir.  

Ankara Mobil İskele Kiralama

Şirketimiz bünyesinde mobil iskele türünde 8 metrelik uzunluğa erişilmesini sağlayan model için özel olarak siparişleri kabul etmekteyiz. Bizimle direkt olarak telefon numaramız aracılığıyla iletişime geçebilir, özellikle de sistemi kurulumu ve genel özellikleri hakkında bilgiye, şirketimizle iletişime geçerek erişebilirsiniz.
 
Mobil iskele sisteminde yan bağlantılar, ana taşıyıcı bölümlerle birlikte sistem kullanıma hazır bir halde teslim edilecektir. Bu noktada müşterilerin şantiye alanında, sistem ulaştıktan sonra doğrudan günlük fiyatlar üzerinden kiralama fırsatını değerlendirmesi mümkün oluyor. + 90 532 647 65 00 telefon numarasını aradığınızda, gün içerisinde adresinize gönderilmek üzere iskele sistemleri hazırlanacak ve ekip arkadaşlarımız tarafından şantiye bölgesine teslimatı gerçekleştirilecektir.
 

Mobil İskele Avantajları

İskelenin mobil olmasının en önemli avantajlarının başında, aynı yüzey olması gerekmeksizin, sabit olmayan bir kurulum süreciyle de değerlendirilebiliyor olması geliyor. Bu noktada direkt olarak mobil iskelenin türüne ve yapısına bağlı olarak, ulaşılabilecek yükseklikte de değişikliklerle karşılaşılabilmektedir. Müşterilerin en fazla 8 metreye ulaşılması gereken durumlarda kullanmak kaydıyla mobil iskele siparişi vermesi mümkündür. Aynı yüzey bünyesinde veya farklı cephelerde çalışmak için uygun olmasının yanı sıra, sabit iskele sistemlerine kıyasla en büyük farkı, azami yüksekliğidir.
 
Sabit iskelelerde kurulumu 12 metreye kadar sorunsuz bir şekilde yapmak mümkündür. Ana taşıyıcının izin verdiği azami yükseklik, mobil iskele sistemi için 8 metredir. Sistemin çok kısa süre içerisinde sadece yan bağlantıların kurulumuyla birlikte hazır hale getirilmesinin ardından, tekerlekli olması sayesinde her zaman için taşınabilir yapıya sahip olması sağlanıyor. Taşımak ve yer değiştirmek için de çok fazla iş gücüne ihtiyaç duyulmuyor olması, mobil iskelenin kullanım sürecinin en önemli avantajları arasında yerini almaktadır. Firmamızla her zaman için mobil ve sabit iskele sistemleri için siparişlerinizi, kiralama amacıyla özel olarak verebilirsiniz.
 

Mobil İskele Sistemleri

Mobil iskelelerin en çok ilgi gören özellikleri arasında, farklı türlerdeki sistemlerde 8 metre mobil iskele ve diğer boyutlardaki iskele uzunluklarına erişilebiliyor olmasıdır. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak firmamız tarafından direkt olarak şantiye alanına mobil iskele sistemlerini göndermekteyiz. info@ankaraiskelekiralama.com elektronik posta adresimiz üzerinden yedi gün yirmi dört saat mail gönderebilir, şirketimiz tarafından gönderime uygun durumda olan mobil iskele sistemlerinin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Taşınabilir iskelenin kurulu halde şantiye bölgesinde hareket ettirilmesi, çalışılacak olan bölgeye getirildikten sonra, kilitlendiğinde iskele sistemi kullanıma uygun hale geliyor.
 
Bizimle her zaman için telefon numaranız veya e- mail adresiniz aracılığıyla iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız, sistem kiralama ücretlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden her yıl binlerce şantiye ve çalışma türüne bağlı olarak çeşitli alanlarda mobil iskele talebinde bulunulmaktadır. İsteklerin karşılanması amacıyla firmamız tarafından çok sayıda ürün için özel fiyatlar belirleniyor ve kısa süre içerisinde teslimat gerçekleştirilebiliyor.